ETTEVÕTJA EDUKLUBI

Mis see on?

Ettevõtja Eduklubi on kuutasuga koolitus&suhtluskeskkond. Kui oled kuutasu tasunud, saad õppematerjalidele ligi ja kinnises Facebooki grupis osaleda. Kui enam ei soovi, saad lahkuda.

Alustasime märtsist. Oleme juba rääkinud arenduskava koostamisest, missioonist ja väärtustest, samuti visioonist ja eesmärkide püstitamisest. Tulemas on webinarid klientidest-toodetest-USP-st ning oma numbrite mõistmisest.

Miks sul seda vaja oleks?

 1. Oskad oma numbreid kasutada ettevõtte juhtimiseks
  Iga kasvule orienteeritud ettevõtja jõuab ühel päeval sellisesse punkti kui on vaja hakata oma ettevõtet päriselt juhtima.
  Püstitada eesmärke, koostada plaane, prognoose ja eelarveid, leida oma õiged tegevusmõõdikud, luua täpne tagasisidesüsteem juhtimisaruandluse toel.
  Valdav osa finantsjuhtimise kursuseid ja materjale on mõeldud päris suurtele ettevõtetele, aga tegelikult on kõike seda vaja ka väiksematele ettevõtjatele. Aga veidi lihtsamas formaadis.
  Just sellega me siin tegeleme – kuidas oma ettevõtet õiges suunas juhtida, tuginedes oma numbritele.
 2. Õpid reaalselt uusi teadmisi
  Igal kuul on meil käsil üks suurem finantsteema – webinar, õppematerjalid, kodutööd, Q&A.
 3. Saad suhelda omasuguste ettevõtjatega
  Meil on suletud Facebooki grupp ainult Eduklubi liikmetele, kus saad suhelda ettevõtjatega, kes on sarnases arenguetapis ja maadlevad samade probleemidega nagu sina. Loodetavasti leiad endale nende hulgast ka sobivad mastermindikaaslased.

 


Liitumiseks täida avaldus SIIN

Hind: kuutasu:  30 eurot + km / aastatasu: 300 eurot + km


Sihtgrupiks on eeskätt tegutsevad ettevõtjad, kes tahavad oma ettevõtet paremini juhtida, numbritele tuginedes.

Kes ma olen?

Krista Teearu 

Ma olen raamatupidajana töötanud 20+ aastat, sh palju aastaid suurte kontsernide pearaamatupidajana (Magnum, Transferwise). 2018. aastast olen täisajaga ettevõtja. Mul on majanduse, õiguse ja raamatupidamise tippharidus. https://www.linkedin.com/in/kristateearu/

Miks ma Ettevõtja Eduklubi tegin?

Mida Ettevõtjate Eduklubi täpselt sisaldab?

Räägime tööriistadest, mis võimaldavad sul oma ettevõtet paremini juhtida:

Eduklubi liikmelisus sisaldab:


Liikmelisuse ostmiseks palun täida avaldus