Üks takistusi ettevõtlusega alustamisel ja ka ettevõtja edasisel teel on veidi hirmutav numbrite maailm. Raamatupidamine? Maksud?? Aruanded??? Kuidas selle kõigega toime tulla, kui sa ei tea isegi seda, mida sa ei tea?

Olen näinud kõrvalt väga paljude ettevõtjate alustamist ja teekonda. Olen ise läbi teinud nii soolo-ettevõtja tee (Pilvebüroo toimetamised) kui üles ehitanud täiesti viisaka suurusega raamatupidamisbüroo (Robby&Bobby, praegu 11 töötajat ja 110+ klienti erinevatest valdkondadest).

Ma tõepoolest tean, mida sul on algul (ja hiljem) finantsvaldkonnast vaja teada. Ma oskan vajaliku osa välja filtreerida ja seda sulle edasi anda. Seega…

Ettevõtja Finantsakadeemia!

Ettevõtja Finantsakadeemia alustas oma tegevust oktoobri algul ja sellega on liitunud juba 30 inimest 🙂 Tule ka meie sekka!

Ettevõtja Finantsakadeemia on kuutasuline koolitus- & suhtluskeskkond. Kui oled kuutasu tasunud, on sul ligipääs õppematerjalidele ja saad osaleda kinnises Facebooki grupis. Kui tunned, et oled õppinud juba piisavalt ja sa ei soovi enam Finantsakadeemiasse kuuluda, on sul igal hetkel võimalus  lahkuda.

Kuidas Ettevõtja Finantsakadeemia sulle kasulik on?

1. Suletud veebikeskkonnas olev süsteemne kataloog finantsalastest teadmistest
    Uuri ja õpi sulle sobivas tempos ja sobival ajal.
  2. Pidevalt lisanduvad uued materjalid
    Keskkkonda lisandub pidevalt uut ja põnevat! Omandad igakuiselt uusi teadmisi.
  3. Võimalus küsida nõu
    Suletud Facebooki grupis võid alati küsida nõu, kui mingil finantsvaldkonna teemal küsimus tekib. Ja sa saad sellele ka vastuse.
  4. Saad suhelda teiste omasuguste ettevõtjatega
    Meil on spetsiaalne Facebooki grupp ainult Ettevõtja Finantsakadeemia liikmetele.
  5. Väldid ülekoormust
    Saad keskenduda kõige olulisemale, annan sulle ette kaardi.

Tagasiside:

“Ma tutvusin just oma kursuse sisuga ja olen siiralt hämmeldunud, millist head sisu see pakub – see ületas minu igasugused ootused! Olen teisteski kuupõhistes gruppides umbes sama hinnaga käinud, aga sellist suurpärast sisu ja ülesehitust pole veel siiani näinud.

Ma kindlasti soovitan seda kursust ka teistele ettevõtjatele! Ettevõtja Finantsakadeemia akub nii palju väärtust – ma tegelikult ei ole siiani finantsanalüüsist ja raamatupidamisest huvitunud, aga see kursus tekitas minus huvi ja see on tõesti väga erandlik, sest matemaatika, arvud ja loogiline mõtlemine ei ole minu tugevamad küljed”

Signe Laigu, Emajõe Keeltekool OÜ

Liitumiseks täida avaldus  -> SIIN

Hind: kuutasu 36 eurot (sh käibemaks)
või sooduspakkumine: aastatasu 360 eurot (sh käibemaks) ehk 2 kuud tasuta!

Sihtgrupiks on ettevõtjad:

Ettevõtja Finantsakadeemia teemad:

Kes ma olen?

Krista Teearu

Olen raamatupidajana töötanud 20+ aastat, sh 11 aastat suurte kontsernide pearaamatupidajana (Magnum, Transferwise). Alates 2018. aastast olen täisajaga ettevõtja.
Mul on majanduse, õiguse ja raamatupidamise tippharidus.
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kristateearu/

Miks ma Ettevõtja Finantsakadeemia tegin?

Mida Ettevõtja Finantsakadeemia liikmelisus sisaldab:

Olemasolevad materjalid ja lähikuude plaanid:

Küsimuste Kolmapäev (Zoomi kõne)  – jätkame septembrist, 30.09

1. Raamatupidamine

2. Maksundus

3. Finantsjuhtimine ja planeerimine

4. Ettevõtlus ja valdkondade teemad

Olemas:

5. Arendusplaani koostamine
Olemas: 2019. a kevadel toimunud minikursuse materjalid:

Tulemas: kui on soovijaid, siis teeme Q&A sel teemal.

Liikmelisuse ostmiseks täida palun avaldus -> SIIN

Saadan sulle arve, peale arve tasumist saad ligipääsu kursuste veebikeskkonda ning kutse Facebooki suletud gruppi.

Kursuse keskkonda logides näed videosid ja lisamaterjale.