KÄIBEMAKSU PÕHITÕED

Käibemaksumaailm on keeruline ja käibemaksuseadus raskesti loetav.
Selles kogumikus on käibemaksu põhitõed lihtsalt ja selgelt välja toodud.

See kogumik on kasulik:


Osta see kogumik ja kasuta oma uusi teadmisi kasulikult!

Ainult 29 eurot!

OSTAN!


Kes ma olen?

Krista TeearuKrista Teearu

Ma olen olnud 20 aastat suurettevõtete pearaamatupidaja. Mul on majanduse, õiguse ja raamatupidamise tippharidus. Aga ühel hetkel tundus, et midagi on puudu. Tekkis unistus vabadusest – vabadus töötada oma valitud ajal, vabadus sõita talvel kuuks-paariks soojale maale kui talv ära kurnab, vabadus tegeleda erinevate projektidega omas tempos. Vabaduse unistus viiski ettevõtluse teele. Pilvebüroo blogi sai alguse sõprade ja tuttavate maksude ja raamatupidamise teemalistest küsimustest. Küsimused kordusid ja nii tekkis idee, et ma võiks ju need vastused blogisse kirjutada.

Algus oli raske ja hirmutav, kuid kiiresti selgus, et keegi ei rünnanudki ja hoopis taheti veel lugeda. Nii avastasin, et mulle meeldib ka kirjutada ja oma kirjutamisega olen saanud olla abiks paljudele ettevõtjatele. Mulle meeldib teha finants- ja raamatupidamisinfot lihtsaks, selgeks, arusaadavaks ja kättesaadavaks. Inimestel on liiga palju müüte ja hirme, mis muudavad rahaasjad takistavaks tondiks. Minu teine kirg on internetiturundus ja online-äri, see kirg toetab otseselt minu unistust vabadusest.

Tänaseks pakun nelja raamatupidaja abiga üle poolesajale ettevõttele raamatupidamisteenust ja suurele hulgale ettevõtjatele finantsinfot. Ma olen kirjutanud üheksa e-raamatut ja loonud viis videokursust.

Miks ma selle kogumiku tegin?

Käibemaksuarvestus on keeruline teema, aga enamus ettevõtjaid ei pääse sellest teemast.

Olen näinud, kuidas raamatupidamisteenuselt kokkuhoidnud ettevõtja põrub isetehtud käibedeklaratsioonidega rängalt ja upub maksuvõlgadesse.

Olen näinud, kuidas särava ideega start-up peab tegevuse lõpetama, kuna tema äriplaan ei arvestanud käibemaksu reeglitega.

Olen näinud, kuidas üks UK Amazoni-müüja avastab oma üllatuseks, et ta oleks ammu pidanud end UK-s käibemaksukohustuslaseks registreerima ja ei saa nüüd öösel hästi magada, kuna kardab UK maksuametit.

Ära tee samu vigu, tea käibemaksureegleid ja arvesta nendega oma tegevuses. Jah, sa võid muidugi deklaratsioonide koostamise raamatupidajale anda (ja mõistlik oleks), aga ettevõtja peab teadma käibemaksu põhireegleid.


NB! Kui sa oled raamatupidaja, siis

vaata kõigepealt siia ja uuri, mis on Raamatupidajate Profiklubi 😉


Mida see kogumik täpselt sisaldab?

Käibemaksu põhitõed

Käibemaksu erisätted

Kinnisvara käibemaks (UUS!)

 Käibedeklaratsiooni näide

Lisaks: algdokumentide checklist


Ainult 29 eurot!

Kogumiku ostmiseks vajuta palun allolevale nupule, mis viib su veebipoodi ja toote ostulehele.
Veebipoes on võimalik Maksekeskuse kaudu arve tasuda pangalingiga või ülekandega.

Peagi saad meilile ka arve koos allalaadimise lingiga.

OSTAN!