Kursus – äriplaani koostamine

150.00

Äriplaani koostamise veebikursus. Oma äri planeerimine, valikute tegemine, tegevuste planeerimine.

Kuhu ma jõuda tahan? Kus ma praegu olen? Ja kuidas ma jõuan praegusest punktist soovitud punkti?

See on lühike ja selge formaat, enda jaoks, oma äri arendamiseks. Aitab aega võtta ja teha ära olulised otsused ja tegevused.

Ettevõtja laud on kogu aeg tegemata tegevusi täis. Kui ise jõuga aega planeerimiseks ei võta, siis kulub kogu aeg kiirete asjade tegemiseks ja olulisteks asjadeks aega ei jää.
Ja siis oled järgmisel aastal ikka samas kohas kui praegu (kui veab).
Olen ise seda aastaid kasutanud, oma kahe ettevõtte jaoks ja ajapikku praktilisemaks tuuninud. Mu meelest on see praegu igati praktiline ja kasutuskõlblik.

NB!!! See ei ole Töötukassa või EAS jaoks tehtav pikk tekst. Ma ei ole neid kunagi teinud ega ei plaani ka. Kui see on vajadus, vaata pigem Sirle Truutsi koolitusi: http://sirletruuts.com/mentorlus/ettevotluskoolitused/

Formaadist. See on täitsa uus formaat – veebikursus, Thinkificu keskkonnas 🙂  https://pilvekool.thinkific.com/courses/ariplaan

Tegevus on jaotatud mõistlikeks osadeks, olemas on selgitused, näited ja vajalikud failid saab alla laadida. Kui on see teema kirjeldatud, märgid tehtuks ja liigud edasi.

Formaatidel on erinevad eesmärgid – webinar annab teemast ülevaate, e-raamat on pigem selline infokogum, spikker, mida sobival momendil kasutada.
Kursuse eesmärk on tõsisem – et midagi saaks reaalselt ära teha või midagi selgeks saada, konkreetse tulemusega.

Kuna automaatika hetkel veel ei tööta, siis palun toimetame niimoodi – osta omale kursus siit e-poest ja ma saadan sulle samal päeval lingi kasutaja registreerimiseks.

Kursust saad läbida endale sobival ajal, ei plaani praegu kasutusaega piirata.

Kui on selline mitte-konfidentsiaalne küsimus, palun tee teema Pilvebüroo Facebooki gruppi, arutame seal. Kõike ei saa seal küsida, siis kirjuta meilile.
Kui on huvilisi, võime töötoa ka teha (live, meie Mustamäe kontoris või Zoomis).

Kategooria:

• Finantsvaldkond
  • Kokkuvõte

4. Finantsprognoosid

• Kolme aasta vahe-eesmärk ja prognoos
  • Järgmise aasta eelarve

5. Tegevuskava

• Tegevuskava struktuur

6. Näited (äriplaan ja finantsarvestused)

• Finantsvabadust taotlev programmeerija
  • Vabakutselisena osalise ajaga töötav digiturundaja

Failid: