Maksuvabad kulud ettevõttes

Maksuvabad kulud ettevõttes

21.00 

Pehmekaaneline a5 formaadis raamat, 72 lk. Saatmine Itella pakiautomaati tasuta!

Milliseid kulusid on võimalik ettevõtte arvelt maksuvabalt kanda ja milliseid mitte?

Krista e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes aitab alustaval ettevõtjal vältida mitmeid maksudega seotud kahtlusi ja kõhklusi. Liigselt makse maksta ju ei tahaks, maksuhalduriga tülli minek aga vaevalt et kellegi unistus on. Maksuvabad kulud ettevõttes teeb puust ja punaseks ette, milliseid maksusoodustusi saab alustav ettevõtja seaduse piires kasutada.
Liis Halling, jurist

Kus on loogika ja kus on mõistlik piir?

Ettevõtjate teadmised ja arvamused ettevõttele lubatud kuludest on väga erinevad.

Üks paneb kõik isiklikud kulud oma ettevõtte kuludesse, alates juturaamatust kuni perereisini, teine ei julge ka vajalikke koolitusi ega töövahendeid ettevõtte arvelt maksta. Esimene maksab võib-olla küll kunagi maksud koos trahvidega tagantjärele, teisele ettevõtjale aga keegi tema tagasihoidlikkuse eest medalit ei anna ja üleliia makstud makse tagasi ei maksa.

See e-raamat on mõeldud ettevõtjatele, kes soovivad toimetada mõistlikes piirides – tahaks kõik lubatud maksusoodustused ära kasutada, aga samas võiks öösel ka rahulikult magada, õudusunenägudeta maksurevisjonist ja hiigeltrahvidest.

 

Kategooria:

Kirjeldus

Lugesin raamatu ühe jutiga läbi. Aitäh sulle. Minu mõte hakkas igatahes liikuma ja see on väga hea märk. Tihti vajame mingit päästikut, et mõtetele anda uus suund ning loetut kohandada enda ärisse. Enamus loetut on mulle teada, kuid hea oli teadmisi värskendada. Minu seisukohalt sisaldab raamat kasulikku infot ja veel märgiksin ära, et mulle meeldib, et oled pannud lingid allikatele, kust võimalik täiendavat infot leida. Vajadusel saan alati teema juurde tagasi tulla ja täiendavalt juurde lugeda, kui mõni situatsioon tekib, kus vajan enda jaoks laiemat selgust. Kindlasti julgen raamatut teistelegi soovitada.
Ülle Sarapuu, ettevõtja

Sisukord

Ettevõtlusega seotud ja mitteseotud kulud

Ettevõtlusega seotud kulud
Ostetud teenuse või kauba ebamõistlik hind
Ettevõtlusega mitteseotud kulud
Kulutuse ettevõtlusega seotuse tõendamine
Raamatupidamise algdokumentidega seotud reeglid
Siirdehinnad

Ettevõtlusega seotud maksuvabad kulud

Tavapärased kontorikulud
Tavapärased teenuste kulud
Kodukontori kulud
Vastuvõtukulud
Kingitused ja annetused
Autokompensatsioon
Ettevõtte autoga seotud kulud
Töötaja majutus ja transport
Lähetuskulud
Töötervishoiukulud
Sporditoetus