RAAMATUPIDAMISE ABC

Mida ettevõtja peab raamatupidamisest teadma?

Sinu ettevõttel on juba esimesed kliendid ja tööd jagub.

Pangakontol raha ka juba on ja tunned end juba päris ettevõtjana!

Vaatad peidetud rahuloluga oma palgatöötajatest tuttavaid ja mõtled, et ei, sinna teele ma enam tagasi ei lähe.

Enda jaoks töötamine on parim!

AGA…

vahel ka veidi kõhe ja ebakindel

eriti need keerulised finantsteemad…

Mida sa täna EI vaja? Veel ühte keerulist ja tohutult infomahukat koolitust, mis tekitab ainult täiendavat segadust ja jõuetut hirmu selle valdkonna eest.

Aga mida sa vajad? Lihtsat ja selget ülevaadet kõige olulisematest finantsteemadest. Sõbralikul ja toetaval viisil.


Osta see videokursus ja kasuta oma uusi teadmisi kasulikult!


Peale kursuse läbimist sa tead ja oskad märksa enam finantsmaailma teemadest:

NB! See kursus EI õpeta sind oma raamatupidamist ise tegema! Selleks kulub märksa enam aega kui 1.5 tundi.

OSTAN!

Kes ma olen?

Krista TeearuKrista Teearu

Ma olen olnud 20 aastat suurettevõtete pearaamatupidaja. Mul on majanduse, õiguse ja raamatupidamise tippharidus. Aga ühel hetkel tundus, et midagi on puudu. Tekkis unistus vabadusest – vabadus töötada oma valitud ajal, vabadus sõita talvel kuuks-paariks soojale maale kui talv ära kurnab, vabadus tegeleda erinevate projektidega omas tempos. Vabaduse unistus viiski ettevõtluse teele. Pilvebüroo blogi sai alguse sõprade ja tuttavate maksude ja raamatupidamise teemalistest küsimustest. Küsimused kordusid ja nii tekkis idee, et ma võiks ju need vastused blogisse kirjutada.

Algus oli raske ja hirmutav, kuid kiiresti selgus, et keegi ei rünnanudki ja hoopis taheti veel lugeda. Nii avastasin, et mulle meeldib ka kirjutada ja oma kirjutamisega olen saanud olla abiks paljudele ettevõtjatele. Mulle meeldib teha finants- ja raamatupidamisinfot lihtsaks, selgeks, arusaadavaks ja kättesaadavaks. Inimestel on liiga palju müüte ja hirme, mis muudavad rahaasjad takistavaks tondiks. Minu teine kirg on internetiturundus ja online-äri, see kirg toetab otseselt minu unistust vabadusest.

Tänaseks pakun kolme raamatupidaja abiga poolesajale ettevõttele raamatupidamisteenust ja suurele hulgale ettevõtjatele finantsinfot. Ma olen kirjutanud kaheksa e-raamatut ja loonud nüüd ka ühe videokursuse, minu veebil on igakuiselt 15-20 tuhat lugejat, meililistis pea 7000 inimese ja Facebooki grupis üle 3600 liikme.

Miks ma selle videokursuse tegin?

Ma aitan sul jõuda kindlamale pinnale peamiste finantsteemadega

selgitades vajalikku infot võimalikult lihtsalt ja keskendudes kõige olulisemale.

Mida see videokursus täpselt sisaldab?

Kursus käsitleb järgmisi teemasid

1. Mis see raamatupidamine üldse on? Põhimõisted

2. Milliseid makse ma maksma pean?

3. Kuidas ma endale tasu maksta saan?

4. Ettevõtja kohustused

5. Oma Numbrid ehk aruandlus

6. Lisamoodul (ainult pdf-id)

Kursuse testijate esmane tagasiside

Kris: Kiire ülevaatlik kompaktsus oli kasulik. Ütleks isegi, et kui ettevõtluskoolitus kestis suvel 160 tundi, siis siin on see sama materjal hästi kokku võetuna.

Anti: Uued teadmised raamatupidamisest kinnituvad kuulates paremini – samal ajal tähtsaim silma ees võrreldes sellega, et pead teksti ise lugema ja läbi töötama. Kindlasti soovitaksin kõigile, kes alustavad ettevõtlusega. Kursus on ülevaatlik, õpetlik ja lihtsasse keelde tõlgituna kogum tähtsaimast, mida peaks ettevõtja teadma, et ennetada mitmeid raamatupidamisega seotud probleeme. Raamatupidaja küll teeb kõik vajaliku aga ettevõtja vastutab ka raamatupidaja töö eest, seega peab ka ettevõtja teadma, mida tuleb raamatupidamises üldse jälgida ja teha.

Ilmar: Sain selgust mõningates kohtades, mille kohta varasemalt kindlust ei olnud, kas kajastan asju õigesti. Soovitaksin kursust neile, kellele oleks vaja raamatupidamise põhiasjadest aru saada. Kõik oluline info on kompaktselt kujul ühes kohas ja ei pea igat probleemi eraldi googeldama.

Aet: Suurim kasu oli arusaamine, et ma tegelikult ikka vajan raamatupidajat. Saan aru et olen laisk olnud ja mõningaid võimalusi ei kasuta, mida võiks. Ja lisaks muidugi alati iga selline kuulamine lisab kindlustunnet, sest kõige rohkem vigu teeme (mina vähemasti) oma rumalusest. Mulle meeldis see kursus. Soovitan ja jagan infot meelsasti, sest seda on vaja teada.


Kursuse ostmiseks vajuta palun allolevale nupule, mis viib su veebipoodi ja kursuse ostulehele.
Veebipoes on võimalik Maksekeskuse kaudu arve tasuda pangalingiga või ülekandega.

Peale arve tasumist luuakse sulle konto ja sa saad menüüvalikust “Kursused” kohe videosid vaadata ja materjaliga tutvuda.
Peagi saad meilile ka arve koos sisselogimise infoga.

OSTAN!