MÜÜGITULU SUURENDAMINE

Müügitulu suurendamine

See e-raamat on kasulik:


Osta see e-raamat ja kasuta oma uusi teadmisi kasulikult!

OSTAN!


Kes ma olen?

Krista TeearuKrista Teearu

Ma olen olnud 20 aastat suurettevõtete pearaamatupidaja. Mul on majanduse, õiguse ja raamatupidamise tippharidus. Aga ühel hetkel tundus, et midagi on puudu. Tekkis unistus vabadusest – vabadus töötada oma valitud ajal, vabadus sõita talvel kuuks-paariks soojale maale kui talv ära kurnab, vabadus tegeleda erinevate projektidega omas tempos. Vabaduse unistus viiski ettevõtluse teele. Pilvebüroo blogi sai alguse sõprade ja tuttavate maksude ja raamatupidamise teemalistest küsimustest. Küsimused kordusid ja nii tekkis idee, et ma võiks ju need vastused blogisse kirjutada.

Algus oli raske ja hirmutav, kuid kiiresti selgus, et keegi ei rünnanudki ja hoopis taheti veel lugeda. Nii avastasin, et mulle meeldib ka kirjutada ja oma kirjutamisega olen saanud olla abiks paljudele ettevõtjatele. Mulle meeldib teha finants- ja raamatupidamisinfot lihtsaks, selgeks, arusaadavaks ja kättesaadavaks. Inimestel on liiga palju müüte ja hirme, mis muudavad rahaasjad takistavaks tondiks. Minu teine kirg on internetiturundus ja online-äri, see kirg toetab otseselt minu unistust vabadusest.

Tänaseks pakun viie raamatupidaja abiga pea 80 ettevõttele raamatupidamise ja finantsjuhtimise teenust ning suurele hulgale ettevõtjatele finantsinfot. Ma olen kirjutanud 15 e-raamatut/kogumikku ja loonud viis videokursust.

Miks ma sellise e-raamatu tegin?

100 soovitust on uus e-raamatute sari, mille sisuks on ettevõtlusega üldisemalt seotud teemad. Nii mõnigi tuleb koostöös teiste spetsialistidega, nt õigusküsimused, IT, disain jne. Ma tean nende valdkondi pealiskaudsemalt, aga ma oskan seda lihtsasse vormi valada. Ma ei saa ju oma grafomaanlikke kalduvusi ainult raamatupidamisvaldkonnaga piirata 😉 Kirjutamine on lihtsalt NII TORE tegevus!

Miks just müügitulu esimesena? See on üks põnev valdkond, mida ma olen väga põhjalikult ise uurinud ja teadmisi rakendanud ka. Meie raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby (lahe nimi, eks ole! – loe selle nime lugu siit: https://robbybobby.ee/meist/ ) käive on kasvanud viimase aastaga rohkem kui kahekordseks. Pilvebüroo e-toodete müük on samuti igal aastal usinalt kasvanud. Ehk see ei ole ainult teoreetiline jutt, paljud soovitused on ise järele proovitud.

Ma olen sel müügitulu suurendamise ehk oma ettevõtte kasvatamise teemal teinud ka webinare ja esinemisi. Ühe webinari salvestust saad vaadata siit: https://vimeo.com/274847969 
Webinaril rääkisin pikemalt ka sellest, kuidas oma otsustatud muutusi reaalselt ellu viia.

Mida see e-raamat sisaldab?

E-raamat on pdf-formaadis, kokku 100 kasulikku kommenteeritud soovitust 34 leheküljel.


E-raamatu ostmiseks vajuta palun allolevale nupule, mis viib su veebipoodi ja toote ostulehele.
Veebipoes on võimalik Maksekeskuse kaudu arve tasuda pangalingiga või ülekandega.

Peagi saad meilile ka arve koos allalaadimise lingiga.

OSTAN!